D.U.K

Kaip Surasti prekes ir užsisakyti ?

Prekių galite ieškoti panaudodami meniu, arba paieškos mechanizmą.Suradę dominančią prekę, spustelėkite ant jos pavadinimo arba nuotraukos, pasikraus platesnis prekės aprašymas. Jeigu nusprendėte prekę nusipirkti, spauskite “Į krepšelį”. Prekė atsidurs krepšelyje, o Jūs galėsite tęsti paiešką – grįžti atgal į prekių katalogą arba vėl pasinaudoti “Paieškos” funkcija. Jei persigalvojote – visuomet galite keisti pirkinių krepšelio turinį.

Ar kainos internetinėje parduotuvėje rodomod su PVM ?

Taip visos kainos yra nuruodytos Eurais su PVM. Atsiskaitymo metu matysite prekės kaina , kiek PVM sumokėsite ir siuntimo kaina.

Išrašytą PVM sąskaitą faktūrą ?

Kiekvienai prekei išrašoma sąskaita faktūra.

Prekės, kurią noriu įsigyti, neturite. Kaip galiu sužinoti, ar tam tikro dydžio ir spalvos prekę vėl turėsite?

Jus dominačią prekę, pasirinkita spalvą, reikiamą dydį ir t.t. susisiekite su mumis el.pašto adresu info@dantuekspertai.lt .

Prekė, kurią gavau, yra brokuota. Kaip man elgtis?

Visom dantuekspertai.lt prekėms taikome garantija. Gamyklinio broko atveju dantuekspertai.lt įsipareigoja grąžinti už prekę sumokėtus pinigus arba pakeisti brokuotą prekę į kitą klientą dominančią prekę. Jeigu nesate tikri, ar jūsų atveju bus pritaikyta garantija, susisiekite su mumis el. paštu info@dantuekspertai.lt

Kaip žinoti, kad prekės užsakytos ir užsakymas vykdomas?

Gavus Jūsų užsakymą, Jūsų nurodytu el. pašto adresu nusiunčiamas el. laiškas, patvirtinantis užsakymo gavimą. Jei padarėte užsakymą ir po kelių valandų nurodytu pašto adresu negavote laiško, vadinasi buvo blogai nurodytas Jūsų elektroninis paštas arba užsakymas buvo atliktas neteisingai. Jeigu gavote užsakymo gavimą patvirtinantį laišką, galite būti tikras, kad užsakymas yra vykdomas. Nei vienas užsakymas nėra praleidžiamas ar pamirštamas.

Kada galiu tikėtis gauti prekę?

Kiekvienas užsakymas įvykdomas kaip įmanoma greičiau. Užsakymą pradėsimevykdyti gavę apmokėjimo patvirtinimą. Prekės klientui yra pristatomos nurodytu adresu per 1-7 darbo dienas po apmokėjimo jei visos prekės yra Lietuvoje. Visada galite teirautis el.paštu info@dantuekspertai.lt.

 

 

 

Scroll to Top